Posledný zápas sezóny víťazne - TRICKSTERS lacrosse team

Counter:

Tricksters na Facebook Tricksters na Twitter Tricksters na Youtube Tricksters na Instagrame

Úvod

Posledný zápas sezóny víťazne

Aj v poslednom vystúpení v NFLL si hráči Tricksters Bratislava poradili s Viedenskými Monarchs 9:6 a potvrdili 3. miesto v tabuľke NFLL. To je zároveň najlepšie umiestnenie Tricksterov odkedy sú súčasťou českej ligy.

Zápas proti Monarchs sa hral netradične vo štvrtok večer, čo znamenalo, že sa hralo pod umelým osvetlením. Do zápasu lepšie vstúpili práve hráči majstra Slovenska, ktorí v prvej štvrtine súpera k ničomu vážnemu nepustili. Bolo vidieť, že hráči sú správne namotivovaní a že chcú zápas jednoznačne vyhrať. V ďalšej časti hry však súper ožil a keď zvýšil aj agresivitu začal mať zápas skutočnú iskru. Druhý polčas bol vyrovnaný z oboch strán, pričom Tricksters si stále udržiavali minimálne dvoj gólový odstup od súpera.

Napokon sa tak naši chlapci mohli tešiť zo zaslúženého víťazstva v pomere 9:6 (3:0, 2:1, 1:1, 3:4)